Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

25.05.2018r. 

Prosimy zapoznać się z dostępnym na naszej stronie Regulaminie Obiektu Sleep&Go. Każda rezerwacja jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

14.03.2017r. OFERTA BEZZWROTNA+ ŚNIADANIE GRATIS

Wychodząc naprzeciw naszym klientom oraz ich wymaganiom stale udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę. Ciągle się uczymy. To WY Jesteście dla nas najważniejsi. Dlatego uwzględniając Państwa preferencje pragniemy zachęcić WAS do rezerwacji z opcją przedpłaty (oferta bezzwrotna) w ramach podziękowania, że Państwo nam zaufali pragniemy zaoferować Państwu bezpłatne śniadanie. (Oferta dotyczy rezerwacji w cenach regularnych nie objętych żadną promocją oraz umową. Nie dotyczy pokoi wieloosobowych). Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą bezzwrotną- przy rezerwacji prosimy nas o tym poinformować. Oferta jest ograniczona czasowo do 31.10.2017r.

 

03.01.2017r. NOCLEGI DLA GOŚCI WESELNYCH

Mamy  wyjątkową ofertę dla Par planujących ślub. Jeżeli Wasi goście przyjechali z daleka, niezbędny będzie nocleg i transport.  Dla Gości weselnych* w przypadku rezerwacji 80% miejsc  oraz podpisaniu umowy przewidujemy promocyjną cenę na usługi noclegowe niezależną od typu pokoju. Na życzenie klienta oferujemy również nocleg wraz z transportem 9-osobowym busem do naszego obiektu .


*Oferta dotyczy również grup zorganizowanych.

Skontaktuj się z nami, by zapoznać się ze szczegółami oferty, cenami oraz zasięgiem oddziaływania oferty "noclegu z transportem".

19.12.2016r.

Informujemy, iż w terminie 14-15.01.2016r. dostępne są jeszcze pokoje jednoosobowe.

14.12.2016r. Mistrzostwa Polski

 

W związku z organizacją w Lublińcu Mistrzostw Polski Skrzatów w tenisie ziemnym przy bezpośredniej rezerwacji przez naszą stronę internetową lub telefonicznie udzielamy RABATU w czasie trwania Mistrzostw Polski.

 

13.12.2016r. Zmieniamy się dla WAS

Dla klientów długoterminowych lub grup zorganizowanych istnieje możliwość indywidualnych cen.

 

Korzystamy z dofinansowania projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach 

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

tytuł projektu:

Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa

Copyright © sleepandgo.pl
Designed by Krystian Świerc, CMS by doneta